K-maatalous Iisalmi

Veljekset Heiskanen Oy

Y-tunnus: 1444117-3

Yhteystiedot:

Kivirannantie 10
74130 Iisalmi

puh: 050 579 2243

veljekset.heiskanen@k-rauta.fi

Varaosapäivitys Veljekset Heiskasella Kuopion myymälässä

K-varaosapäivystys palvelee rehunteon aikaan 7. - 25.8.2017 numerossa 050 579 2245.

Ma-pe 17-19 Päivystysmaksu 60 euroa
La-su 10-18 Päivystysmaksu 60 euroa
Päivystysajan ulkopuolella Päivystysmaksu 100 euroa

Varaosien nouto-osoite: Tietäjäntie 1, Toivala (Siilinjärvi, Tuplajäitten vieressä)

K-maatalous Iisalmi Facebook

Loading...

Kauppias tiedottaa

K-maatalous Veljekset Heiskanen Oy on nykyaikainen maatalousalan vähittäiskauppa. Asiakastyytyväisyys on meille tärkeää, siksi panostammekin asiakaspalveluun, henkilökuntamme osaamiseen, koulutukseen ja palveluiden laatuun.

K-maatalouskauppaa teemme viidellä paikkakunnalla; Vieremällä, Suonenjoella, Kiuruvedellä, Iisalmessa ja KuopiossaK-Rauta-rautakauppaa teemme VieremälläSuonenjoella ja Kiuruvedellä sekä K-varaosakauppaa Iisalmessa ja Kuopiossa.

Monipuoliseen valikoimaamme kuuluvat maataloustyökoneet, maatilatarvikkeet, konetarvikkeet, rehut, siemenet, lannoitteet, kalkit, polttoaineet, kasvinsuojeluaineet ja pienkoneet. Lisäksi ostamme ja myymme viljaa.

Haluamme palvella ammattitaidolla.

Terveisin K-kauppias Arto Heiskanen
0400677896, arto.heiskanen@k-maatalous.fi

Arto Heiskanen
Arto   Heiskanen
Kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi @artoheiskanen7
Heikki Rönkkö
Heikki   Rönkkö
Työkoneiden erikoismyyjä
Myymäläpäällikkö
050 579 2244
heikki.ronkko@k-maatalous.fi
Petri Autio
Petri   Autio
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 442 8420
petri.autio@k-maatalous.fi
Tarmo Heiskanen
Tarmo   Heiskanen
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 579 0219
tarmo.heiskanen@k-maatalous.fi
Hannu Hynynen
Hannu   Hynynen
Konetarvikkeet
Pienkonemyynti
Varaosat
050 579 2241
hannu.j.hynynen@k-maatalous.fi
Sirkka-Liisa Kauppinen
Sirkka-Liisa   Kauppinen
Kassahenkilö
Maataloustarvikkeet
050 579 2243
Sirkka-Liisa.Kauppinen@k-maatalous.fi
Risto Laajalahti
Risto   Laajalahti
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
Viljamies
050 579 2234
risto.laajalahti@k-maatalous.fi
Seppo Ryhänen
Seppo   Ryhänen
Työkoneiden erikoismyyjä
050 579 2242
seppo.ryhanen@k-maatalous.fi
Heikki Rissanen
Heikki   Rissanen
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 374 414
010 532 9387
heikki.rissanen@kesko.fi

Vaihtokoneet

{{ product.Name }}

{{ product.Category }} ({{ product.YearOfManufacture }})
{{ product.Price }} € + alv
Sijainti: {{ product.Location }}

Näytetään {{ products.length }} / {{ totalProducts }} vaihtokonetta