K-maatalous Kiuruvesi

Veljekset Heiskanen Oy

Y-tunnus: 1444117-3

Yhteystiedot:

Topintie 1
74700 Kiuruvesi

puh: 050 579 2226

veljekset.heiskanen@k-rauta.fi

Varaosapäivitys Veljekset Heiskasella Kuopion myymälässä

K-varaosapäivystys palvelee rehunteon aikaan 7. - 25.8.2017 numerossa 050 579 2245.

Ma-pe 17-19 Päivystysmaksu 60 euroa
La-su 10-18 Päivystysmaksu 60 euroa
Päivystysajan ulkopuolella Päivystysmaksu 100 euroa

Varaosien nouto-osoite: Tietäjäntie 1, Toivala (Siilinjärvi, Tuplajäitten vieressä)

K-maatalous Kiuruvesi Facebook

Loading...

Kauppias tiedottaa

K-maatalous Veljekset Heiskanen Oy on nykyaikainen maatalousalan vähittäiskauppa. Asiakastyytyväisyys on meille tärkeää, siksi panostammekin asiakaspalveluun, henkilökuntamme osaamiseen, koulutukseen ja palveluiden laatuun.

K-maatalouskauppaa teemme viidellä paikkakunnalla; Vieremällä, Suonenjoella, Kiuruvedellä, Iisalmessa ja Kuopiossa. K-Rauta-rautakauppaa teemme VieremälläSuonenjoella ja Kiuruvedellä sekä K-varaosakauppaa Iisalmessa ja Kuopiossa.

Monipuoliseen valikoimaamme kuuluvat maataloustyökoneet, maatilatarvikkeet, konetarvikkeet, rehut, siemenet, lannoitteet, kalkit, polttoaineet, kasvinsuojeluaineet ja pienkoneet. Lisäksi ostamme ja myymme viljaa.

Haluamme palvella ammattitaidolla.

Terveisin K-kauppias Arto Heiskanen
0400677896, arto.heiskanen@k-maatalous.fi

Arto Heiskanen
Arto   Heiskanen
Kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi @artoheiskanen7
Hannu Luttinen
Hannu   Luttinen
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 579 2238
hannu.luttinen@k-maatalous.fi
Alpo Mämmi
Alpo   Mämmi
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 579 2233
alpo.mammi@k-maatalous.fi
Seppo Ryhänen
Seppo   Ryhänen
Työkoneet
050 579 2242
seppo.ryhanen@k-maatalous.fi
Marko Siponen
Marko   Siponen
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 579 2239
marko.siponen@k-maatalous.fi
Lars Hagqvist
Lars   Hagqvist
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 437 805
lars.hagqvist@kesko.fi
Heikki Rissanen
Heikki   Rissanen
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 374 414
010 532 9387
heikki.rissanen@kesko.fi

Vaihtokoneet

{{ product.Name }}

{{ product.Category }} ({{ product.YearOfManufacture }})
{{ product.Price }} € + alv
Sijainti: {{ product.Location }}

Näytetään {{ products.length }} / {{ totalProducts }} vaihtokonetta