K-maatalous Kuopio

Veljekset Heiskanen Oy

Y-tunnus: 1444117-3

Yhteystiedot:

Tietäjäntie 1
70900 Toivala

puh: 050 361 1663

veljekset.heiskanen@k-rauta.fi

Varaosapäivitys Veljekset Heiskasella Kuopion myymälässä

K-varaosapäivystys palvelee rehunteon aikaan 7. - 25.8.2017 numerossa 050 579 2245.

Ma-pe 17-19 Päivystysmaksu 60 euroa
La-su 10-18 Päivystysmaksu 60 euroa
Päivystysajan ulkopuolella Päivystysmaksu 100 euroa

Varaosien nouto-osoite: Tietäjäntie 1, Toivala (Siilinjärvi, Tuplajäitten vieressä)

K-maatalous Kuopio Facebook

Loading...

Kauppias tiedottaa

K-maatalous Veljekset Heiskanen Oy on nykyaikainen maatalousalan vähittäiskauppa. Asiakastyytyväisyys on meille tärkeää, siksi panostammekin asiakaspalveluun, henkilökuntamme osaamiseen, koulutukseen ja palveluiden laatuun.

K-maatalouskauppaa teemme viidellä paikkakunnalla; Vieremällä, Suonenjoella, Kiuruvedellä, Iisalmessa ja KuopiossaK-Rauta-rautakauppaa teemme VieremälläSuonenjoella ja Kiuruvedellä sekä K-varaosakauppaa Iisalmessa ja Kuopiossa.

Monipuoliseen valikoimaamme kuuluvat maataloustyökoneet, maatilatarvikkeet, konetarvikkeet, rehut, siemenet, lannoitteet, kalkit, polttoaineet, kasvinsuojeluaineet ja pienkoneet. Lisäksi ostamme ja myymme viljaa.

Haluamme palvella ammattitaidolla.

Terveisin K-kauppias Arto Heiskanen
0400677896, arto.heiskanen@k-maatalous.fi

Arto Heiskanen
Arto   Heiskanen
Kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi @artoheiskanen7
Kari Jakola
Kari   Jakola
Maataloustarvikkeet
Pienkonemyynti
Tuotantotarvikkeet
050 331 3735
kari.jakola@k-maatalous.fi
Juha Keurulainen
Juha   Keurulainen
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
0400 448 313
juha.keurulainen@k-maatalous.fi
Jarmo Koistinen
Jarmo   Koistinen
Työkoneiden erikoismyyjä
050 447 7721
jarmo.koistinen@k-maatalous.fi
Jari Toroi
Jari   Toroi
Tuotantotarvikkeet
Viljamies
050 550 0362
jari.toroi@k-maatalous.fi
Timo Kähkönen
Timo   Kähkönen
Varaosat
050 431 4563
timo.kahkonen@k-maatalous.fi
Tommi Jäppinen
Tommi   Jäppinen
Varaosat
050 413 4574
tommi.jappinen@k-maatalous.fi
Heikki Rissanen
Heikki   Rissanen
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 374 414
010 532 9387
heikki.rissanen@kesko.fi

Vaihtokoneet

{{ product.Name }}

{{ product.Category }} ({{ product.YearOfManufacture }})
{{ product.Price }} € + alv
Sijainti: {{ product.Location }}

Näytetään {{ products.length }} / {{ totalProducts }} vaihtokonetta