K-maatalous Kuopio

Arto Heiskanen
Arto   Heiskanen
Kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi @artoheiskanen7
Kari Jakola
Kari   Jakola
Kassahenkilö
Pienkonemyynti
Varastonhoitaja
050 331 3735
kari.jakola@k-maatalous.fi
Mikko Kauppinen
Mikko   Kauppinen
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
Poissa 6.6.2016 - 30.5.2017
0500 576 403
mikko.kauppinen@k-maatalous.fi
Jarmo Koistinen
Jarmo   Koistinen
Työkoneiden erikoismyyjä
050 447 7721
jarmo.koistinen@k-maatalous.fi
Jaana Sahlström
Jaana   Sahlström
Kassahenkilö
Maataloustarvikkeet
050 361 1663
jaana.sahlstrom@k-maatalous.fi
Jari Toroi
Jari   Toroi
Tuotantotarvikkeet
Viljamies
050 550 0362
jari.toroi@k-maatalous.fi
Timo Kähkönen
Timo   Kähkönen
Varaosat
050 4314 563
010 532 9001
timo.kahkonen@kesko.fi
Tommi Jäppinen
Tommi   Jäppinen
Varaosat
010 532 9001
tommi.jappinen@kesko.fi
Heikki Rissanen
Heikki   Rissanen
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 374 414
010 532 9387
heikki.rissanen@kesko.fi

Veljekset Heiskanen Oy

Y-tunnus: 1444117-3

Yhteystiedot:

Tietäjäntie 1
70900 Toivala

puh: 050 361 1663

veljekset.heiskanen@rautia.fi

K-maatalous Kuopio Facebook

Loading...

Kauppias tiedottaa

K-maatalous Veljekset Heiskanen Oy on nykyaikainen maatalousalan vähittäiskauppa. Asiakastyytyväisyys on meille tärkeää, siksi panostammekin asiakaspalveluun, henkilökuntamme osaamiseen, koulutukseen ja palveluiden laatuun.

K-maatalouskauppaa teemme viidellä paikkakunnalla; Vieremällä, Suonenjoella, Kiuruvedellä, Iisalmessa ja Kuopiossa. Rautia-rautakauppaa teemme VieremälläSuonenjoella ja Kiuruvedellä sekä K-varaosakauppaa Iisalmessa.

Monipuoliseen valikoimaamme kuuluvat maataloustyökoneet, maatilatarvikkeet, konetarvikkeet, rehut, siemenet, lannoitteet, kalkit, polttoaineet, kasvinsuojeluaineet ja pienkoneet. Lisäksi ostamme ja myymme viljaa.

Haluamme palvella ammattitaidolla.

Terveisin K-kauppias Arto Heiskanen
0400677896, arto.heiskanen@k-maatalous.fi