K-maatalous Salo

Tuomo Erjala
Tuomo   Erjala
Kauppias
050 525 9961
tuomo.erjala@rautia.fi @TuomoErjala
Mika Ahlqvist
Mika   Ahlqvist
Kasvinsuojeluaineet
Viljamies
044 728 0521
mika.ahlqvist@k-maatalous.fi
Timo Dahlsten
Timo   Dahlsten
Varaosat
044 7877 022
timo.dahlsten@k-maatalous.fi
Virpi Erjala
Virpi   Erjala
Talous
Viljatilitykset
040 705 1906
virpi.erjala@k-maatalous.fi
Liisa Jätinvuori
Liisa   Jätinvuori
Maataloustarvikkeet
Polttoöljy
Rehumyynti
Tuotantotarvikkeet
0400 880 737
liisa.jatinvuori@k-maatalous.fi
Anu Rannikko
Anu   Rannikko
050 366 0297
anu.rannikko@k-maatalous.fi
Erkki Rannikko
Erkki   Rannikko
Varastonhoitaja
Viljan vastaanotto
050 502 6594
02 777 7034
erkki.rannikko@k-maatalous.fi
Olli Tuomola
Olli   Tuomola
Työkoneiden erikoismyyjä
0500 823 143
olli.tuomola@k-maatalous.fi
Olavi Laine
Olavi   Laine
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 730 953
olavi.laine@kesko.fi

Tuomo Erjala Oy

Y-tunnus: 2250545-6

Yhteystiedot:

Meriniitynkatu 11
24100 Salo

puh: 02 777 700

tuomo.erjala@rautia.fi

Aukioloajat:

Arkisin
8.00 - 18.00
Lauantai
9.00 - 14.00

Huom! Uudet aukioloajat!

Varaosapäivystyksen aukioloaikojen ulkopuolella voit varaosa-asioissa soittaa aina kauppias Tuomolle, puh. 050 525 9961.

K-maatalous Salo Facebook

Loading...

Vaihtokoneet

{{ product.Name }}

{{ product.Category }} ({{ product.YearOfManufacture }})
{{ product.Price }} € + alv
Sijainti: {{ product.Location }}

Näytetään {{ products.length }} / {{ totalProducts }} vaihtokonetta