K-maatalous Ylivieska

Ojan Rauta Oy

Y-tunnus: 9210478-9

Yhteystiedot:

Ruutihaantie 5
84100 Ylivieska

puh: 044 799 7370

markus.kaattari@k-maatalous.fi

www.ojanrauta.com

Palvelemme:

Arkisin
9.00 - 17.00

K-maatalous Ylivieska Facebook

Loading...

Kauppias tiedottaa

K-maatalous Ojan Rauta on suomalainen maatalous- ja rautakauppaan keskittynyt perheyritys. Myymälämme sijaitsevat Kalajoella, Oulaisissa ja Ylivieskassa. Toimintamme perustuu aktiiviseen myyntiin ja vahvaan osaamiseen. Myymme laadukkaita Viljelyohjelma-, Karjatilaohjelma- ja Toimiva Kone -ratkaisuja sekä teemme viljakauppaa. Osaamisemme on vahvinta maatalousyrittäjän ja koneen omistajan palvelussa. Tärkeintä on asiakas ja laatu, kaikessa mitä teemme.

Kauppamme järjestää aktiivisesti ammattitapahtumia, joilla autamme asiakkaitamme tiedon hankinnassa oman toimintansa ja ostopäätöstensä tueksi. Tiedotamme tapahtumista nettisivuilla, Facebookissa, paikallislehdissä sekä tekstiviestein.

K-Maatalous - jotta kaupassa olisi kiva käydä!

Tervetuloa asiakkaaksi - haluamme palvella!

Myyntipäällikkö Markus Kaattari joukkueineen

Matti Erkkilä
Matti   Erkkilä
Maatalousmyynti
Tuotantotarvikkeet
044 799 7370
matti.erkkila@ojanrauta.com
Juha Sarja
Juha   Sarja
Maatalousmyynti
Tuotantotarvikkeet
Viljamies
044 799 7373
juha.sarja@k-maatalous.fi
Mika Siermala
Mika   Siermala
Pienkonemyynti
Työkoneiden erikoismyyjä
044 799 7376
mika.siermala@ojanrauta.com
Seppo Sorvari
Seppo   Sorvari
Työkoneiden erikoismyyjä
044 799 7371
seppo.sorvari@k-maatalous.fi
Petri Tiinanen
Petri   Tiinanen
Varaosat
044 799 7372
petri.tiinanen@k-maatalous.fi
Markus Kaattari
Markus   Kaattari
Maatalousmyynti
Myyntipäällikkö
Viljamies
044 799 7383
markus.kaattari@k-maatalous.fi @MKaattari
Lars Hagqvist
Lars   Hagqvist
Traktorimyynti
Puimurimyynti
0500 437 805
lars.hagqvist@kesko.fi

Vaihtokoneet

{{ product.Name }}

{{ product.Category }} ({{ product.YearOfManufacture }})
{{ product.Price }} € + alv
Sijainti: {{ product.Location }}

Näytetään {{ products.length }} / {{ totalProducts }} vaihtokonetta